2

Přivítání za útulek

Přivítání za útulek

Láďa už tady představil sebe i svůj – po všech stránkách – úžasný projekt, tak se trochu vtírnu se svým přivítáním i já coby tvář nebo spíš klávesnice podporovaného útulku 😊.

Jmenuju se Hanka Tesařová a už osmým rokem vedu s několika kolegyněmi soukromý libeňský útulek v Praze. Bližší informace o nás jste si už možná přečetli nebo můžete přečíst tady. Po dobu 12 týdnů od začátku cesty se budeme s Láďou společně snažit o to, abyste se nejen nenudili, ale taky se třeba dozvěděli něco zajímavého. Pokud aspoň některé z vás trochu pobavíme, inspirujeme nebo obohatíme, budeme víc než spokojeni.

Láďův obsah budou utvářet zážitky, které ho na cestě potkají, můj obsah z velké části vytvoří psí hvězdy z našeho útulku – a že to jsou někdy story k pohledání ! Kromě dění v útulku se sem tam pokusím posdílet i různé „zákulisnější“ informace ze světa útulkařiny nebo vám nabídnu trochu vhledu do našeho modelu fungování, našich pohnutek, strastí i radostí. Koho zajímá, jak nám můžete pomoct, tady je víc informací.

Protože bych ráda psala o něčem, co vás zajímá a způsobem, který vás nebude uspávat, uvítám zpětnou vazbu, případně návrhy na témata a podobně, klidně mi napište komentář tady na webu, zprávu na FB projektu, případně email na utulek.liben@seznam.cz nebo mi můžete zavolat či poslat WhatsApp zprávu na 724 526 537.

Takže i za mě – vítejte a díky všem, co nás budou sledovat !

Hanka Tesařová

2 Comments

  1. Ahoj, Láďu znám jako šikovného, poctivého a dobrosrdečného kluka s osobitým humorem. Držím mu palce ať cestu zvládne a ve zdraví se vrátí. Těším se na čtení zážitků z cest. Měl jsem možnost některé z jeho deníčků „ochutnat“ a většinou to bylo zajímavé a napínavé čtení. Láďo hodně štěstí, držím ti palce Jirka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *