Jak pomoci

Můžu nějak pomoct?

Ano!

Mně osobně asi příliš ne, na cestu jsem si vydělal sám a taky si to musím celé sám odšlapat. Snad jen pokud momentálně sami žijete v Kanadě někde poblíž mé trasy, budu vám vděčný za případný prostor 60×183 centimetrů, kam bych mohl v noci rozložit karimatku. Nerad totiž stavím stan, a ještě více nerad ho ráno balím. Taky když uvidíte, že mě někde u cesty žere medvěd, zkuste prosím něco udělat buď s tím medvědem nebo se mnou, rozhodněte se podle toho, v jaké fázi konzumace to zrovna bude.

Rozhodně ale můžete pomoct pracovníkům a zvířatům v Azylu opuštěných psů Libeň, a to hned několika způsoby:

 

1. Dejte o projektu vědět svým známým

Sdílejte naše facebookové stránky mezi svými přáteli a známými, nebo jim ukažte tento web. Pokud vás za to v práci nevyhodí, pošlete odkaz po firemním emailu. Čím více lidí se dozví o činnosti Azylu opuštěných psů Libeň, tím lépe. Kdoví, třeba zrovna na vaši tetu nebo vašeho kamaráda čeká v kotci jeho budoucí nejlepší přítel.

2. Materiální pomocí

Je taktéž možné pomoct materiálně, a to především zasláním veterinárních diet a doplňků pro nemocné psy. Aktuální seznam vždy najdete na webu útulku. Hodí se ale také ekologické čistící prostředky, antiparazitika, deky, vodítka, pelíšky a další.

3. Finanční pomocí

S ohledem na osazenstvo (staří a nemocní psi) jsou největším nákladem veterinární výdaje. Pomůže tedy jakýkoli finanční příspěvek na

transparentní účet 2201347667/2010 .

Případně je možné zaslat příspěvek taky do fondu na hlavní útulkovou veterinu Trivet (1011047300/5500), i když útulek využívá služeb různých pražských klinik, podle onemocnění opatrovaných psů.

Dále je možná finanční podpora v podobě virtuální adopce.

V případě jakéhokoli finančního daru nezapomeňtě do poznámky uvést své jméno, abychom vám na webu Tour de Kanada mohli náležitě poděkovat.